Vaillant Kombi Servisi Beşiktaş

Beşiktaş Vaillant Servisi

Servisimiz müşteri temsilcisi ve ekip beşiktaş vaillant kombi servisi arkadaşlarımız olarak iki aşamada çalışmaktadır. Beşiktaş Vaillant Servisi olarak İstanbul’un ilçesi Beşiktaş’ta hizmet vermekteyiz. Beşiktaş Vaillant Servisi olarak telefon numarası 0 5060 20 30 48 dir. . Bu numarayı arayarak müşteri temsilcimizle arızanın tamiri ihtiyacınız veya bakımla ilgili istediğiniz bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Beşiktaş Vaillant Servisi yedek parça hizmeti

Diğer petekler kapatılır yalnız temizlenmesi gereken Petek makina ile ilaçlı su pompalanarak Tek tek temizlenir.. Peteklerin Tek Tek temizlenmesi hizmeti ise. Bunlardan ilki Kombi üzerinden yapılan Petek temizliğidir. Petekleri gönderilen bu ilaçlı su petekler içerisinde bulunan tortuları kirleri açar temizler ve aynı boru grubu üzerinde banyonuzda veya tuvalete neden dışarı atılır. Bir diğeri ise tek tek petekler ele alınarak makinayla peteklerin temizlenmesi gerçekleşir. Bugün gerçekleşen temizliğinde pompa yardımıyla Kombi üzerinden peteklere ilaçlı su gönderilir. Kombi petek temizliği iki şekilde yapılır.

Beşiktaş Vaillant Kombi

Belirtmek gerekir ki eğer arızalı bir parçanız varsa ve ekibimiz bu parçayı yeni bir parça ile ilgili değiştirdiyse aynı parça için 1 yıl Garanti veriyoruz. Eğer aynı parça ile ilgili Aynı yıl içerisinde sorun Yaşar iseniz servisimize ulaşarak ücretsiz olarak servis hizmeti alabilirsiniz.. İşlemin yapılmasını istediğiniz de ustalarımız teknik ekibimiz hemen hızlıca işe koyulurlar gereke arıza tamir veya yedek parça montajı yapılır.

Kombi çeşitleri

İşte petek temizliği hizmeti Bu yüzden 2 yılda bir yapılmalıdır.. Her odada bulunan bu petekler Kombiden gelen sıcak suyla birlikte ortamı ısıtır. Beşiktaş Vaillant Servisi peteklerde meydana gelen tortular yolluklar ve tıkanmalar nedeniyle Kombiden çıkan sıcak su dolaşımda daha az kalır Bu da peteklerin gereken ısıyı verememesi ne neden olur. Kombi petek temizliği evinizde bulunan kombilerin doğalgaz yardımıyla suyu ısıtarak borular vasıtasıyla radyatörleri iletir. Uzun süre çalıştırılan kombiler dolaşımda olan suyun peteklerde fazla kalması nedeniyle tortular petekler içerisinde kalır ve burada kalıp halinde çeşitli tıkanmalara neden olur. Peteklerin en iyi şekilde çalışabilmesi için peteklerin içinde temizlenmesi bu tortu şiir durumlarının ortadan Kalkması gereklidir.

beşiktaş vaillant kombi tıklayın